Tehtud tööd

Siin on vaid mõned näited minu seni tehtud töödest. Minu kirg kirjutamise vastu on väljendunud kõige tugevamalt ajakirjas Tervis Pluss, kus ma töötasin aastaid ajakirjaniku-toimetajana, hiljem peatoimetajana. Suur huvi tervise-, trenni-, ilu- ja toitumisteemade vastu viisid väljaannete Kilo ja Kalor ning Start! loomiseni.

Olen olnud peatoimetaja mitmele kliendiajakirjale, nende hulgas Tradehouse Ilukaubamaja ajakirjale, Apotheka ajakirjale Naerata!, Tartu Kvartali Keskuse kliendiajakirjale, Tallinna Toidumessi ajakirjale FoodFest ning Estonian Airi pardaajakirjale In Time. Lisaks olen teinud hulga kaastöid mitmetele Eesti suurematele ajakirjadele. 

Tagasiside tehtud töödele

Laura Kuldkepp, Tradehouse Ilukaubamaja tegevjuht

Hea planeerimisoskus, värsked ideed ning kiire reageerimine on eduka koostöö aluseks ning seda hindan ka koostöös Eveliniga. Evelini rahulik, aga samas konkreetne loomus teeb temast väga sümpaatse koostööpartneri, kellega saan arvestada.

Projektijuhtimise juures pean äärmiselt oluliseks, et tähtaegadest peetaks kinni ja projektil oleks reaalne ajaline meede. Evelini panus Tradehouse kliendiajakirja projektijuhtimisse oli suurepärane – töö etapid oli ajaliselt mõistlikult planeeritud, püsiti tähtaegades ning kokkuvõttes sujus kõik ilma lisastressita. Lisaks heale projektijuhtimisele on Evelinil palju häid ideid ka sisuloomeks ning põnevateks teemadeks, suurepärane kirjutaja on ta nagunii.

Tiina Kruus, peatoimetaja ja ajakirjanik

Evelin on tõeliselt professionaalne ajakirjanik ja projektide eestvedaja. Mitmekülgne ja usaldusväärne. Kõik kokkulepped ja tähtajad kehtivad. Kui temaga on mingi kokkulepe tehtud, võib tellija rahulikult hingata. Evelinil on lai skaala kogemusi meediast – ajakirjanikutööst kuni projektide juhtimise ja väljaannete peatoimetamiseni välja. Lisaks on ta ka meeldiv ja kiire suhtleja ning probleemide lahendaja.

Sirje Maasikamäe, Menu Meedia väljaannete peatoimetaja

Tunnen Evelini kaua ja ta on üks inimestest, kelle peale saab alati kindel olla. Temale usaldaksin iga kell mistahes töö – ta saab ühtviisi hästi hakkama nii lühikese blogipostituse kirjutamisega, artikli loomisega kui suure projekti eestvedamisega. Hindan tema mitmekülgsust ja haritust, uudishimu ja pidevat tööd endaga. Ideedepuudust pole tal kunagi! Ta oskab kirjutada kergelt, hoogsalt ja meelelahutuslikult, aga luua ka süvitsiminevaid lugusid ja avada keerulisemaid teemasid. Muidugi on Evelin ka lihtsalt tore kaaslane, kes sobib ühtviisi hästi nii rabamatkale kui glamuuriüritusele.

Evelini näol on tegu professionaalse ajakirjanikuga, kelle töö viljad väljenduvad kergesti loetavates sisurikastes artiklites, mis on alati toetatud oskusliku allikate ning arvamusliidrite kasutamisega. Koostöövalmidus ning kohanemisvõime vastavalt kliendi vajadustele on iseloomustanud meie koostööd.

Teele Tamme, Tartu Tarbijate Kooperatiivi turundus- ja kommunikatsioonispetsialist

Koostööpartnerid, kes mind usaldavad